Maaema Kevadmess 2009

Aasta: 2009
Toimumise aeg: 25.04.2009 10:00 - 26.04.2009 18:00
Asukoht: Skoone Bastion, park
Konverents: Eluterve Keskkond
Esinejad: Anto Raukas, Igor Mang, Igor Volke, Jüri Kuuskemaa, Reet Priiman, Veeliks Jalakas, and Aive Luigela

Käesoleva messiga toome maahõngu ja loodussõbralikkuse Tallinna Kesklinna, muudame linnainimese keskkonnateadlikumaks. Maaema messil Skoone bastioni pargis osalevad oma väljapanekutega 86 osavõtjat ja 21 konverentsi esinejat. Üritusel toimuvad: Eluterve Keskkonna Konverents, esineb Loo Kultuurikeskuse ansambel Amabile ja pereansambel Kihnu Virve.

Uute keskkonnasõbralike elektriautode näitus ja lastele elektriautodega sõitmine. Sõita saab 3-rattalise jalgrattaga, mini-ATV-ga ja elektrirulaga.

Looduse- ja kunsti õpitoa- telgis õpetab Edu Kuill meisterdama aegade hõlma ununenud käsitöötooteid ja vanu pille – “lastega koos meisterdame karjapasunat ja pajupilli, puulusikat, saunanuustikut ja puumustri joonistusi.

Esindatud on kunstnikute Irma Ilissoni ja Tiiu Piiburi, Anelli Kaasiku pildid ja Külliki Järvila Humala Galerii. Müüakse tooteid puhtast loodusest ja palju muud tervislikku. Toitlustab: Dimitri Demjanovi “Roheline Restoran” (Eesti Kulinaaria instituut).

Ürituse Kava

Reet Priiman

Reet Priiman

Jüri Kuuskemaa

Jüri Kuuskemaa

Aive Luigela

Aive Luigela

Igor Mang

Igor Mang

Igor Volke

Igor Volke

Anto Raukas

Anto Raukas

Veeliks Jalakas

Veeliks Jalakas

FOTOD

Käisid ka sellel üritusel? – vaatakommenteeri, leia ennast või sõber ja sildista otse Facebooki

>

Jaga seda sõbraga

Hei, see võib sulle huvi pakkuda: Maaema Kevadmess 2009! Vaata siia: https://www.maaema.ee/yritused/maaema-kevadmess-2009/