Maaemast

Maaema messi lugu

Maaemast

Maaema nimetus viib meid kaugele minevikku, meie esivanemate ja ürgse looduse juurde. Aegade heitlikkust ületavana sümboliseerib soomeugrilaste Maaema kõige looduse kaitsjat ja eluletoojat.

Maaema mess

Maaema mess on 20. aasta jooksul tegutsenud Tallinnas eluterve keskonna ja teadmiste messina, tuues konverentsidele kuulama tuhandeid inimesi temaatilstel alateemadel, mille märksõnadeks on olnud tervislik eluviis ja elukeskkond. Koos messiga on toimunud kultuuriprogramm ja näitustest ning müükidest koosnev osa, millega on tutvustatud igal aastal tegutsevaid rohelisi, maaelu- ja mahepõllumajanduse- alaseid ettevõtteid ja loodusliku käsitöö tegijid.

Maaema Mess

20. aasta jooksul on toimunud palju...

Üritust
~
Esinejat
+
Osalejat
+
Külastajat

Praeguseks on toimunud 25 suurt messi ja mitmeid muid üritusi. Esinenud on ligikaudu 1000 esinejat esinenud Maaema messide temaatilistel konverentsidel 20. aasta jooksul ning andnud oma panuse Eesti rahva eneseharimise- ja täiendamise teele.

Meil on olnud õnne, et salvestada filmilindile enamust messidel toimunust Maaema messi arhiivis. Maaema messi mälestused on ajaloolises mõistes rahvakultuur ja teadmised. Igalühel neist ja nendes on oma iva õpetustes elu- ja maailmapildi kujundamisel ja töös.

Otsime oma korraldustiimi geniaalsete ideedega projektijuhti!

VAATA PAKKUMIST